InterPactianen

Jaren geleden maakte een collega-ambtenaar gekscherend de opmerking ‘Daar heb je weer zo’n Interpactiaan!’. Dat bedoelde hij als grap, maar we hebben het erin gehouden. Het werd een soort geuzennaam.

Wat werd bedoeld als grap, is blijven hangen omdat het een kern van waarheid bevat.

Een Interpactiaan is een fijn om mee samen te werken. Gezellig en betrokken. Onze adviseurs weten wat ze doen. We zijn allemaal sociaal vaardig en in voor een grapje. Het is een plezier om met ons te werken, maar tegelijkertijd zijn we gericht op het einddoel. We bieden structuur, houden overzicht en zijn experts in ons vakgebied.

We werken op onze opdracht en werken daarnaast in kleine teams samen aan interne projecten. Zo ontwikkelen we onze kennis en is er tijd om elkaar verder te helpen, in werk en privé. We zijn met recht, een hecht team van professionals.

Filter

AdviseurWerk & Educatie

Alex van Houtrijve

alex@interpactum.nl 06-30770995
AdviseurZorg & Welzijn

Dinja de Vries

dinja@interpactum.nl 06-53493450
PartnerWerk & Educatie

Ezra Hendriks

ezra@interpactum.nl 06-53298321
AdviseurZorg & Welzijn

Jurre Doeve

jurre@interpactum.nl 06-81914117
AdviseurZorg & Welzijn

Marieke Sanders

marieke@interpactum.nl 06-25084601
AdviseurZorg & Welzijn

Masja Kruse

masja@interpactum.nl 06-21711390
StagiaireZorg & Welzijn

Milou Sluys

milou@interpactum.nl 06-41503397
PartnerWerk & Educatie

Norbert van Sinderen

norbert@interpactum.nl 06-18581326
AdviseurZorg & Welzijn

Paula Wieggers

paula@interpactum.nl 06-21221272
AdviseurZorg & Welzijn

Ranesh Balla

ranesh@interpactum.nl 06-25143465
AdviseurWerk & Educatie

Rombout Jas

rombout@interpactum.nl 06-51249066
AdviseurBurgerparticipatie

Roy Liebrand

roy@interpactum.nl 06-50549442
AdviseurWerk & Educatie

Ruben Veraart

ruben@interpactum.nl 06-14129127
AdviseurZorg & Welzijn

Sander Landman

sander@interpactum.nl 06-38408966
AdviseurWerk & Educatie

Tim Schoofs

tim@interpactum.nl 06-12313915
AdviseurWerk & Educatie

Wendena Doekhi

wendena@interpactum.nl 06-34417026