Jaren geleden maakte een collega-ambtenaar gekscherend de opmerking ‘Daar heb je weer zo’n Interpactiaan!’. Dat bedoelde hij als grap, maar we hebben het erin gehouden. Het werd een soort geuzennaam.

Wat werd bedoeld als grap, is blijven hangen omdat het een kern van waarheid bevat.

Een Interpactiaan is fijn om mee samen te werken. Gezellig en betrokken. Onze adviseurs weten wat ze doen. We zijn allemaal sociaal vaardig en in voor een grapje. Het is een plezier om met ons te werken, maar tegelijkertijd zijn we gericht op het einddoel. We bieden structuur, houden overzicht en zijn experts in ons vakgebied.

We werken op onze opdracht en werken daarnaast in kleine teams samen aan interne projecten. Zo ontwikkelen we onze kennis en is er tijd om elkaar verder te helpen, in werk en privé. We zijn met recht, een hecht team van professionals.

Filter

BurgerparticipatiePartner

Barry Jacobs

barry@interpactum.nl 06-26360598
AdviseurZorg & Welzijn

Charlotte Ekers

charlotte@interpactum.nl 06-57710792
PartnerWerk & Educatie

Ezra Hendriks

ezra@interpactum.nl 06-53298321
AdviseurWerk & Educatie

Hélène Peters

helene@interpactum.nl 06-10573630
AdviseurZorg & Welzijn

Karen Góngora

karen@interpactum.nl 06-16 32 09 40
AdviseurWerk & EducatieZorg & Welzijn

Lize

lize@interpactum.nl 06-19101948
AdviseurZorg & Welzijn

Masja Kruse

masja@interpactum.nl 06-21711390
AdviseurZorg & Welzijn

Mathieu Wonink

mathieu@interpactum.nl 06-83991060
AdviseurWerk & Educatie

Mirjam Kamperman

mirjam@interpactum.nl 06- 45 62 91 95
PartnerWerk & Educatie

Norbert van Sinderen

norbert@interpactum.nl 06-18581326
Communicatie

Pim Wiegman

pim@interpactum.nl 06-38916341
AdviseurManager

Ranesh Balla

ranesh@interpactum.nl 06-25143465
AssociéWerk & Educatie

René van Wilgenburg

rene@interpactum.nl 06 - 81 37 85 50
AdviseurManager

Ruben Veraart

ruben@interpactum.nl 06-14129127
AdviseurZorg & Welzijn

Sander Landman

sander@interpactum.nl 06-38408966
AdviseurWerk & Educatie

Sem Deurloo (die/hun)

sem@interpactum.nl 06-20 35 34 25
AdviseurWerk & EducatieZorg & Welzijn

Sofie Kemps

sofie@interpactum.nl 06-39 37 41 94
AdviseurBurgerparticipatie

Theo Profijt

theo@interpactum.nl 06-42118911